Jak pracujemy?

Hero
Planowanie

Projekty dla klientów wykonujemy przy użyciu metodyki zwinnej. W celu zebrania wiedzy o projekcie wspólnie z klientem pracujemy nad stworzeniem listy wymagań. Następnie projekt jest rozbijany na mniejsze zadania, które są realizowane według priorytetów ustalonych przez klienta.

Projektowanie

Dobieramy odpowiednie narzędzia i rozwiązania do podanych wymagań. Przedstawiamy klientowi istniejące możliwości i sugerujemy najbardziej optymalne. Wstępnie wyceniamy czasochłonność zadań.

Programowanie

Praca nad projektem jest podzielona na tygodniowe sprinty, podczas których realizujemy zadania wybrane na godzinnym spotkaniu organizacyjnym. Postęp prac jest weryfikowany codziennie na piętnastominutowym spotkaniu statusowym. Co tydzień spotykamy się na godzinę w celu podsumowania prac. Pozostały czas jest przeznaczony na programowanie.

Testowanie

W celu uzyskania najwyższej jakości produktu programiści są zobowiązani do dostarczenia testów jednostkowych, integracyjnych oraz funkcjonalnych wraz z kodem. Każda zmiana wypuszczona przez programistę jest testowana automatycznie w środowisku integracyjnym. Projekt posiada środowisko testowe, na którym możliwa jest akceptacja zmian przed ich wdrożeniem. Kod jest weryfikowany narzędziami do statycznej analizy.

Wdrożenie

Projekt jest wdrażany w dwóch środowiskach - środowisku testowym i produkcyjnym. Kod jest przechowywany na zdalnym repozytorium, które posiada m.in. gałąź rozwojową oraz gałąź produkcyjną, które są bazą dla wdrożeń. Na produkcję zostaje wdrożona wersja zaakceptowana przez klienta. Preferujemy cotygodniowy cykl wdrożeń.

Pętla zwrotna

W razie potrzeb projekt może zostać dowolnie zmieniony na podstawie zadań opartych o informacje zwrotne od użytkowników.

Rozliczenie

Faktura jest wystawiania co miesiąc z 14 dniami roboczymi na zapłatę.

Jeśli masz dodatkowe pytania, wątpliwości lub chcesz poznać więcej szczegółów skontaktuj się z nami.
Jesteśmy do dyspozycji 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 17.

Wyceń swój projekt
Pomożemy zbudować Twój biznes w internecie.
Sprawdź jak.